Náš Príbeh

Víta Vás naša rodinná firma s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby drevoobrábacích a kovoobrábacích strojov a príslušenstva. Od nášho vzniku v roku 1997 sme oddaní výrobe strojom, ktoré sú synonymom kvality a cenovej dostupnosti.

Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom spoľahlivé a výkonné stroje, ktoré im umožnia efektívne a presné spracovanie dreva a kovu. Naše produkty sú navrhnuté s dôrazom na detaily a zároveň sa snažíme udržať ich cenovú dostupnosť, aby boli dostupné pre rôzne typy podnikov, od malých dielní až po veľké výrobné závody.

Od nášho vzniku sme sa venovali výrobe malých drevoobrábacích strojov - ako napríklad formátovacie píly, hobľovačky, brúsky a pod. Výrobu sme po roku 2012 ukončili (mnoho z nich však naším zákazníkom slúži dodnes), aby sme sa mohli naplno venovať výrobe a vývoju kmeňových pásových píl. Avšak pre pokračujúci dopyt po týchto produktoch sme sa rozhodli zaradiť do predaja širokú ponuku strojov značky Bernardo. Svoje skúsenosti a vedomosti z výroby rovnakých produktov dnes zúročujeme pri poskytovaní servisu a odborného poradenstva.

Naše kmeňové pásové píly, ktoré produkujeme od roku 2004, sú vyrobené z kvalitných materiálov a navrhnuté tak, aby zabezpečili maximálny výkon a spoľahlivosť. Našou snahou je aby boli jednoduché na obsluhu a údržbu, čo najefektívnejšie a šetrili čas a náklady.

Sme hrdí na to, že sme schopní vyrobiť píly na mieru pre zákazníkov s rôznymi požiadavkami a potrebami. Venujeme sa nielen výrobe, ale aj poskytovaniu odbornej podpory a služieb naším zákazníkom.Radi Vám pomôžeme s výberom a navrhnutím riešenia, ktoré najlepšie vyhovuje Vaším potrebám a požiadavkám. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!