Náš Príbeh

Víta Vás naša rodinná firma s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby drevoobrábacích a kovoobrábacích strojov a príslušenstva. Od nášho vzniku v roku 1997 sme oddaní výrobe strojom, ktoré sú synonymom kvality a cenovej dostupnosti.

Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom spoľahlivé a výkonné stroje, ktoré im umožnia efektívne a presné spracovanie dreva a kovu. Naše produkty sú navrhnuté s dôrazom na detaily a zároveň sa snažíme udržať ich cenovú dostupnosť, aby boli dostupné pre rôzne typy podnikov, od malých dielní až po veľké výrobné závody.

Naša firma ponúka vynikajúcu kvalitu výrobkov za konkurencieschopné ceny. Naše kmeňové pásové píly, ktoré produkujeme od roku 2004, sú vyrobené z kvalitných materiálov a navrhnuté tak, aby zabezpečili maximálny výkon a spoľahlivosť. Našou snahou je aby boli jednoduché na obsluhu a údržbu, čo najefektívnejšie a šetrili čas a náklady.

Sme hrdí na to, že sme schopní vyrobiť píly na mieru pre zákazníkov s rôznymi požiadavkami a potrebami. Venujeme sa nielen výrobe, ale aj poskytovaniu odbornej podpory a služieb našim zákazníkom. Radi Vám pomôžeme s výberom a navrhnutím riešenia, ktoré najlepšie vyhovuje Vašim potrebám a požiadavkám. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!